Sala prób

Pracownia Mocnego Dźwięku to profesjonalna sala prób w Białymstoku. Miejsce stworzone przez muzyków dla i muzyki w celu odbywania prób muzycznych, ćwiczeń zespołowych. Pracownia jest wyposażona w niezbędny sprzęt muzyczny oraz wszelakie niezbędne akcesoria..

Specjalnie przystosowane pomieszczenie oraz wysokiej klasy sprzęt muzyczny umożliwia duży komfort grania oraz delektowania się tworzonymi dźwiękami.

 

Wyposażenie sali prób:

- perkusja akustyczna wraz z hardwer'em oraz talerzami perkusyjnymi

- wzmacniacze gitarowe lampowe

- wzmacniacze basowe

- nagłośnienie, mikrofony, okablowanie

oraz

- pomieszczenie ogrzewane

- dostęp do WC

- parking samochodowy

- cafe bar

 

Cennik Sala prób:

1 godzina – 30 zł *

2 godziny – 50 zł *

3 godziny – 60 zł *

 

Abonament miesięczny:

12 godzin ( 4 próby po 3 godziny) – 200 zł **

10 godzin ( 5 prób po 2 godziny) – 180 zł **

 

Dla potrzebujących wystawiamy Faktury za salę prób.

 

* Cena Sali Prób obejmuje zespół w składzie 2 – 6 osób. Każda kolejna osoba w zespole to dopłata 10 zł od osoby.

** Cena Sali Prób obejmuje zespół w składzie 2 – 6 osób. Każda kolejna osoba w zespole zmienia zwartość abonamentu. Wysokość opłat jest do indywidualnego ustalenia.

 

Współpraca z artystami i zespołami

Zapraszamy zespoły muzyczne do współpracy z Pracownią Mocnego Dźwięku. Posiadamy bardzo duże zaplecze sprzętowo-techniczne i jesteśmy w stanie sprostać wielu wymaganiom artystów. Nasza sala umożliwia granie prób zespołom w licznym składzie (nawet do 12 osób), zachowując komfort oraz

 

Nasi podopieczni zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie sprzętowe i techniczne podczas własnych koncertów. Zespoły, mają także szansę trafić pod skrzydła Agencji Artystycznej Stagebackline, która oferuje usługi koncertowe oraz wsparcie promocyjno - medialne.