PUNKT G

PUNKT G (disco polo / dance)

Zespół PUNKT G to nowa siła na rynku disco, który zadebiutował na początku czerwca 2016 r. teledyskiem do piosenki pt. „O Tobie marzę jak o zimnym browarze”. Singiel w krótkim czasie zyskał olbrzymią popularność i pozytywny odzew ze strony publiczności. Niespełna miesiąc później ukazał się teledysk do kolejnego singla pt: „Drapieżna kotka”. To bardzo intrygująca produkcja, która jeszcze przed premierą wywołała spore zamieszanie na rynku disco. W klipie oprócz wokalisty i producenta OZZIEGO wystąpiły trzy urocze i bardzo seksowne kobiety, w tym Marta Karpińska (wodzianka z programu Kuby Wojewódzkiego). Za realizację teledysku odpowiada firma PN Media.

„W każdej muzyce występują momenty przełomowe, które definiują ją na nowo. Tworząc teksty i muzykę spod szyldu PUNKTU G połączyłem wszystkie najlepsze elementy różnych stylów muzycznych” – powiedział nam twórca projektu Piotr Ozzy Oziabło.

Zespół Punkt G to nie tylko muzyka disco polo, ale także świeżość dubstepu, house, electro czego wcześniej w disco polo nie można było uświadczyć. Kluczem sukcesu okazało się inne podejście do brzmienia, produkcji i teledysków. W warstwie tekstowej znajdziecie wszystko to co lubi każdy prawdziwy mężczyzna: imprezy, piękne kobiety, samochody. Autorem muzyki, tekstów, teledysków - jednym słowem producentem całego materiału jest Piotr Ozzy Oziabło.


Single:


PUNKT G - O Tobie Marzę jak o Zimnym Browarze (2016)


PUNKT G – Drapieżna kotka (2016)


PUNKT G – Drapieżna kotka (club edit) (2016)


PUNKT G – Kochanie na stole (2017)


PUNKT G – Kochanie na stole (club edit) (2017)

 

Facebook:

https://www.facebook.com/PunktG/

YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=Z5n6m7vcrcY